Ez utóbbi szerint minél nagyobb egy kaszinó, annál kevesebbet fizet az államkasszába. Ivan Miklos pénzügyminiszter igazságtalannak tartja az előző kormány döntését, épp ezért szeretnék visszaállítani a korábbi szabályokat. "Rossznak, sőt abszurdnak tartom, hogy a legnagyobbak fizessenek be az államkasszába a legkevesebbet" - mondta Miklos.
Daniel Lipsic belügyminiszter szerint, aki a Metropolis tervét "őrült" ötletnek tartja, az előző kormány a törvénymódosításnál kizárólag a vállalkozói lobbi érdekeit tartotta szem előtt. Simon Zsolt (Híd) agrárminiszter is kijelentette: "Nem támogatjuk az óriáskaszinó megépítését olyan formában, ahogyan azt az előző kormány próbálta törvénykezési úton is előkészíteni."
hirdetés
Zászlós Gábor, a tervezett beruházást kivitelező TriGranit szlovákiai képviselője egyelőre elzárkózott a Radicová-kormány állásfoglalásának kommentálásától. A beruházás ellen korábban már Pozsony önkormányzata is tiltakozott, a kormánykoalíciós kereszténydemokrata KDH pedig egyenesen aláírásgyűjtést szervezett ellene.
|
kiadó terület: 0 m2
Rétköz u. 5.
|
|
kiadó terület: 0 m2
Madách Imre út 13-14.
|
|
kiadó terület: 0 m2
Apor Vilmos tér 11-12.
|
|
kiadó terület: 0 m2
1082 Budapest, Corvin Sétány
|
|
kiadó terület: 0 m2
Nádas u. 8. (Auchan Tópart)
|